תכנית מגדלור

תכנית המנטורינג של עמותת מגדלור, לחיבור וייעוץ בצמתי הדרכים של הבוגרים

תכנית המנטורינג של מגדלור החלה בשנת 2011 במטרה לסייע לבוגרי חובלים הנמצאים במרוצת החיים לקבל בחירות מושכלות בצמתי דרכים מקצועיות ו/או אישיות, באמצעות התייעצות וליווי של מנטור ותיק יותר מקרב בוגרי חובלים.

 

התכנית היוותה פתח לקהילת הבוגרים הגדולה אשר מבססת את יחסי הגומלין בתוכה על בסיס ערכי קצין הים הנרכשים במהלך הקורס והשירות. המפגשים בדרך כלל בעלי אוריינטציה תעסוקתית, ומטרתם ללוות את המתייעץ (׳מנטי׳) בצמתי דרכים הנוגעות לעולם התעסוקה, להבין טוב יותר את מערכות השיקולים וקבלת ההחלטות, ולפעול ביחד להתפתחות אישית ומקצועית של שני הצדדים.

 

התהליך יכול להתמקד בליווי אישי וייעוץ, ויכול באותה המידה לקבל הקשר רחב יותר - הכול בהתאם לצרכי ורצונות המשתתפים, ובמטרה ליצור בקרב המשתתפים חוויה של התקדמות והצלחה.

 

מנטור הוא על פי רוב גם כתובת ללבטים והתייעצויות שונות גם בהקשר האישי, המשפחתי והחברי. פעמים רבות, מתפתחים הקשרים הללו לקשרים אמיצים, חשובים ומשמעותיים, קשרים לחיים. תהליך מנטורינג נמשך רשמית כחצי שנה, וכולל מפגשים פנים-אל-פנים, מפגשים משותפים לכלל משתתפי המחזור וכמובן תקשורת בדרכים נוספות.

לפרטים נוספים והצטרפות לתכנית - דורון אליעזר Doron.Eliezer@gmail.com

למעלה מ-200 בוגרי חובלים לוקחים חלק בפעילות החברתית שלנו ועוזרים לשנות חיים. רוצים לעזור לנו לגדול? נשמח לכל תרומה שתעזור להרחבת הפעילות. התרומות מוכרות לסעיף 46א׳ לפקודת מס הכנסה.

Israeli Naval Academy Alumni Association

Registered Non-Profit 58-04811-66

23 Kanfei Nesharim St. (BDSK CPA Office),

Jerusalem 9546438

 

Contact Us

ארגון בוגרי קורס חובלים

עמותה רשומה 58-04811-66

כנפי נשרים 23 (משרד רו״ח BDSK), ירושלים 9546438

יצירת קשר

  • Grey Facebook Icon
  • Grey LinkedIn Icon

© ארגון בוגרי קורס חובלים (ע.ר.) 2019, כל הזכויות שמורות

Design By YOTAM PELED

תנאי שימוש ומדיניות פרטיות ∙ תקנון העמותה